Reisverslag 2015
Datum | Vertrekplaats | Urenteller | Motoruren | Vertrektijd | Aankomsttijd |
Vrijdag 19/6 | w.s.v. de Vijf sluizen | 5404,12 | - | 19:43 | - |
Vrijdag 19/6 | Voornse sluis | 5405,06 | 00:45 | - | 20:28 |
Zaterdag 20/6 | Voornse sluis | 5405,06 | 05:45 | 08:15 | 14:00 |
Zondag 21/6 | Waalwijk | 5410,49 | 06:25 | 10:20 | 16:45 |
Maandag 22/6 | Grave | 5417,19 | 05:39 | 10:03 | 15:42 |
Dinsdag 23/6 | Arcen | 5422,08 | 06:44 | 09:53 | 16:37 |
Woensdag 24/6 | Asseltse plassen | 5425,58 | 06:00 | 09:00 | 15:00 |
Donderdag 25/6 | Maasbracht | 5428,05 | 04:55 | 09:00 | 13:55 |
Vrijdag 26/6 | Maastricht | 5432,16 | 07:20 | 10:30 | 17:50 |
Zaterdag 27/6 | Amay | 5437,27 | 06:45 | 09:00 | 15:45 |
Zondag 28/6 | Profondeville | 5442,50 | 04:27 | 09:20 | 13:47 |
Maandag 29/6 | Waulsoort | 5246,02 | 07:13 | 08:53 | 16:06 |
Dinsdag 30/6 | Sluis L'Uf | 5468,57 | 01:54 | 08:45 | 10:39 |
Woensdag 1/7 | Revin | 5468,57 | - | - | - |
Donderdag 2/7 | Revin | 5468,57 | - | - | - |
Vrijdag 3/7 | Revin | 5452,40 | 04:22 | 09:02 | 13:24 |
Zaterdag 4/7 | Montherme | 5455,23 | 04:42 | 07:55 | 12:37 |
Zondag 5/7 | Lumes | 5458,53 | 03:22 | 10:13 | 13:35 |
Maandag 6/7 | Sluis 36 | 5461,48 | 04:25 | 08:47 | 13:12 |
Dinsdag 7/7 | Sluis 34 Alma | 5463,51 | 02:13 | 09:02 | 11:15 |
Woensdag 8/7 | Stenay | 5465,52 | 02:52 | 09:35 | 12:27 |
Donderdag 9/7 | Sluis Liny 26 | 5468,03 | 04:58 | 08:55 | 13:53 |
Vrijdag 10/7 | Verdun | 5472,04 | 03:17 | 10:45 | 14:02 |
Zaterdag 11/7 | Dieue | 5474,01 | 02:12 | 10:16 | 12:28 |
Zondag 12/7 | La Croix sur Meuse | 5475,57 | - | - | - |
Maandag 13/7 | La Croix sur Meuse | 5475,57 | 03:29 | 09:27 | 12:56 |
Dinsdag 14/7 | Sampigny | 5478,38 | 02:06 | 09:00 | 11:06 |
Woensdag 15/7 | Euville | 5480,21 | 06:05 | 09:00 | 15:05 |
Donderdag 16/7 | Voor Tunnel | 5482,18 | 02:46 | 08:57 | 11:43 |
Vrijdag 17/7 | Toul | 5483,52 | 04:08 | 10:37 | 14:45 |
Zaterdag 18/7 | Liverdun | 5486,14 | 06:47 | 09:00 | 15:47 |
Zondag 19/7 | Sluis Pagny | 5490.03 | 06:03 | 08:57 | 15:00 |
Maandag 20/7 | Km 270 voor Sluis | 5495,00 | 09:23 | 08:55 | 18:18 |
Dinsdag 21/7 | Grevenmacher | 5501,23 | 00:32 | 13:20 | 13:52 |
Woensdag 22/7 | Wasserbillig | 5502,03 | 00:35 | 09:05 | 09:40 |
Donderdag 23/7 | Konz | 5502,41 | 06:56 | 10:14 | 17:10 |
Vrijdag 24/7 | Sluis Wintrich | 5508,25 | 01:53 | 08:52 | 10:45 |
Zaterdag 25/7 | Bernkastel Kues | 5509,43 | 05:05 | 09:40 | 14:45 |
Zondag 26/7 | Zell | 5514,06 | 04:27 | 09:28 | 13:55 |
Maandag 27/7 | Cochem | 5517,40 | 06:10 | 09:25 | 15:35 |
Dinsdag 28/7 | Koblenz | 5523,08 | - | - | - |
Woensdag 29/7 | Koblenz | 5523,08 | 03:10 | 09:05 | 12:15 |
Donderdag 30/7 | Bad Ems de Lahn | 5525,40 | 01:40 | 10:05 | 11:45 |
Vrijdag 31/7 | Nassau | 5526,51 | - | - | - |
Zaterdag 1/8 | Nassau | 5526,51 | 03:30 | 10:00 | 13:30 |
Zondag 2/8 | Lahnstein | 5529,22 | 05:55 | 09:05 | 15:00 |
Maandag 3/8 | Zundorf | 5535,37 | 06:22 | 09:03 | 15:25 |
Dinsdag 4/8 | Dusseldorf | 5540,01 | 06:55 | 09:00 | 15:55 |
Woensdag 5/8 | Wesel | 5545,00 | 03:30 | 13:05 | 16:35 |
Donderdag 6/8 | Bijland | 5448,38 | 03:37 | 09:13 | 12:50 |
Vrijdag 7/8 | Tiel | 5552,19 | 03:05 | 12:03 | 15:08 |
Zaterdag 8/8 | Gorichem | 5555,37 | 11:45 | ||
Zaterdag 8/8 | w.s.v. de Vijf Sluizen | 5560,53 | 05:15 | - | 17:00 |
Motoruren Totaal | 156uur41m | ||||
Kilometers totaal | 1559Km |